A Song of Ice and Fire

Organizácia ligy

Liga bude rozdelená na kolá s pevne určenou dĺžkou - cca. 2 až 4 týždne v závislosti od počtu prihlásených hráčov. Rozlosovanie zápasov všetkých kôl prebehne po ukončení registrácie a spustení ligy. V rámci ligy odohrá každý hráč jeden zápas so všetkými prihlásenými hráčmi.

Hráči majú povinnosť odohrať zápas v rámci aktuálneho kola v stanovenom termíne. V prípade, že hráči nebudú schopní odohrať zápas v rámci daného kola, budú penalizovaní. Všetky penalizácie budú riešené individuálne. Hráči budú mať možnosť ospravedlniť sa z neúčasti na zápase v rámci niektorého kola z objektívnych dôvodov a odohrať dané kolo v inom termíne.

Hráči majú možnosť odohrať zápasy aj so súpermi, s ktorými nie sú napárovaní v rámci aktuálneho kola.

Prvé kolo kampaňovej ligy začína 1. decembra 2023 a končí približne 31. marca 2024 v závislosti od počtu prihlásených hráčov.

Pravidlá ligy

Pravidlá budú podľa najnovšej verzie 2021, môžete ich nájsť aj v aplikácii The War Council alebo priamo na stránke výrobcu. Bude sa  hrať na 40 bodov. Každý hráč si zostaví army list vždy na danú hru a zašle ho organizátorovi na schválenie aspoň dva dni pred hrou. Ak by boli listy moc nevyvážené silné tak poprosíme hráča aby ich zmenil, nech je hra vyvážená.  

Prineste si každý prosím karty potrebné k hre, tokeny a 2D terény. Prosím skontrolujte si, že všetky vaše karty (unit aj tactics) sú aktualizované podľa posledných faq a errata. Aktuálne karty sú v aplikácii The War Council a priamo na stránke výrobcu

Maľovanie a modely

Hrať sa môžu všetky vydané modely, ktoré budú v aplikácii The War Council. Môžete použiť aj prox modelov, tieto ale musí schváliť predtým komisia. Ak bude prox nápaditý alebo podobný pôvodnej unite nemáme s proxami problém. Fotku konverzie alebo proxu odporúčame poslať dopredu do správy.

Fullpaint nie je povinný.

Záver

Kampaňovú ligu organizujeme za účelom zviditeľnenia samotnej hry, zoznámenia ľúdí v komunite a pravideľného hrávania. Cieľom je aby sa hráči hru naučili a začali hrávať, nesnažíme sa v tejto sezóne o kompetitívne hranie. Na prvých kolách sa budeme snažiť zabezpečiť účasť organizátora, hlavne pri zápasoch nováčikov.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte prosím organizátora - Mareka Darkena - prostredníctvom Messengera (https://www.facebook.com/profile.php?id=100024138015342) alebo Discordu (Darken#5222).