Radi by sme Vás pozvali na ďalší maľovací workshop, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 13:30 v našom obchode Rollback Games na Radlinského 39 v týchto termínoch:

• 5.5.2024
• 16.6.2024

Pod vedením skúseného maliara Peťa Hricáka sa zameriate na základné znalosti maľovania miniatúr. Workshop je vhodný pre úplných začiatočníkov, zadanie bude individuálne prispôsobené zručnostiam každého účastníka.

Osvojíte si zručnosti správnej práce s farbou na palete, štetci aj modeli. Naučíte sa aký postup zvoliť pri maľovaní miniatúr a akých chýb sa vyvarovať. Maľovať sa bude so štandardnými akrylovými farbami, na niektoré časti modelu sa použijú farby kontrastné a na iné časti zase metalické farby. Bude Vám vysvetlené ako pracovať s rôznymi typmi farieb a každý typ si aj vyskúšate v praxi.

Workshop bude rozdelený na kratšie teoretické aj praktické segmenty. Na záver bude voľná časť určená na výmenu skúseností a riešenie konkrétnych problémov.

Workshop je koncipovaný tak, že nepotrebujete žiadne pomôcky nosiť so sebou, avšak ak už nejaké máte, prosím prineste si vlastné štetce a paletu. Každý účastník dostane naprimovanú figúrku, ktorú bude maľovať. Účastníkom zabezpečíme podložku na maľovanie, pohárik na vodu a papierové obrúsky. Ak by ste mali záujem, môžete si doniesť vlastnú lampu. K dispozícii budú erárne farby, môžete si však doniesť aj vlastné.

Účasť na workshope je spoplatnená sumou 25€, pre študentov s platným preukazom ISIC znížená cena 20€. Kapacita workshopu je 10 účastníkov. Prihlasovanie prebieha cez registračný formulár, pár dní pred konaním workshopu Vám bude odoslaný informačný email s podrobnosťami.

Workshop je vhodný aj pre mládež od veku 13 rokov.

Harmonogram workshopu

  • 13:15 - 13:30 príchod na podujatie a registrácia
  • 13:30 - 17:30 workshop
  • 17:30 - 18:00 voľná debata