VÝMENA TOVARU
Výmena tovaru v našom e-shope nie je možná. Ak ste si nákup tovaru rozmysleli, prosím pošlite nám ho na vrátenie, my Vám pošleme peniaze naspäť (štandardne, do 14 dní) a spravte si prosím novú objednávku v našom e-shope. Výmena zápočtom z logistických dôvodov nie je možná.
 
VRÁTENIE TOVARU
Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu a môžete nám ho vrátiť 4 spôsobmi. Nezabudnite pripojiť aj tento vyplnený formulár, aby sme vedeli vrátený tovar priradiť k objednávke (ak nemáte možnosť si formulár vytlačiť, môžete nám ho poslať e-mailom). Budeme radi, ak nám napíšete aj dôvod vrátenia, lebo Váš feedback je pre nás dôležitý a pomáha nám zlepšovať sa. 


VRÁTENIE CEZ

 1. Packetu (Zásielkovňu)
  Služba funguje tak, že použijete applikáciu Packety vo Vašom telefóne, kde si všetko jednoducho „vyklikáte“. (V prvom kroku si vyberiete možnosť „Odoslať zásielku” (nie vrátiť). 
  Zadáte naše kontaktné údaje a následne vyberiete spôsob doručenia na výdajné miesto NÁŠ DVOR - FARMÁRSKE POTRAVINY, Radlinského 47, Bratislava, identifikátor pobočky 6442
  alebo doručenie na adresu našej predajne Rollback Games, Radlinského 39, 811 07 Bratislava, e-mail: obchod@rollback.sk, tel.č.: (+421) 918 343 376.
  Následne tovar, ktorý chcete vrátiť aj so všetkými potrebnými dokumentmi zabalíte a zanesiete do podacieho miesta Packety podľa Vášho výberu.
 2. POŠTU na adresu našej predajne Rollback Games, Radlinského 39, 811 07 Bratislava
 3. Kuriéra k nám na adresu našej predajne Rollback Games, Radlinského 39, 811 07 Bratislava, e-mail: obchod@rollback.sk, tel.č.: (+421) 918 343
 4. Osobné doručenie v čase otváracích hodín do našej predajne. 


Chceli by sme Vás požiadať, aby bol tovar, ktorý k nám posielate späť, ideálne v pôvodnom obale, nesmie byť používaný a musí byť nepoškodený. 
Zároveň Vás chceme upozorniť, že nie je možné vrátiť:

 • tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovar vyrobený na mieru alebo tovar určený osobitne pre jedného spotrebiteľa,
 • tovar uzavretý v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený,
 • knihy predávané v ochrannom obale, ak spotrebiteľ tento obal rozbalil,
 • knihy nedodávané v ochrannom obale.

Formulár na VRÁTENIE TOVARU: 

 
 
REKLAMÁCIE
Štandardne poskytujeme záručnú dobu 2 roky. Teda ak máte niečo, čo by ste chceli reklamovať, dajte nám vedieť a my to vyriešime k Vašej spokojnosti.
V prípade nejasností nás prosím neváhajte kontaktovať e-mailom na obchod@rollback.sk alebo na tel. čísle (+421) 918 343 376 a my Vám poradíme ako na to.